Панночка

 

 

 

Гречана дієта  

Опубліковано: 05 вересня 2008 року

 

В основному всі дієти виключають зі свого раціону всілякі крупи, проте в Гречаній дієті, за основу узята саме гречана крупа. Поза сумнівом, плюсом даної дієти є той факт, що гречки ви зможете, їсти стільки, скільки вам захочеться і не доведеться голодувати. Популярність гречаної дієти пояснюється її простотою і неймовірно швидким результатом за тиждень, ви зможете схуднути до 10 кг!
Принадно? Тоді пробуємо і дивимося на результат.
Рецепт гречаної дієти

 

Гречана дієта розрахована на один тиждень, в перебігу якої основним блюдом в меню буде гречана крупа. І так, перше, беремо стакан крупи і заливаємо двома стаканами окропу. Увага! Не потрібно кип'ятити, просто заливаємо і залишаємо на 12 годин запарюватися. Забороняється додавання солі і цукру, спецій, масла ит.д.. Запам'ятаєте, лише одна частина крупи і дві кип'ячена вода. Основне блюдо готове, можете є, скільки захочеться, хоча , сумнівно, що ви зможете перший раз осилити більше 10 ложок.

З напоїв рекомендується випивати 1 літр кефіру 1% жирності і скільки завгодно води. Для великих любителів кави і чаю, допускається чашка слабкого напою, що бадьорить, але без цукру. Якщо буде зовсім погано без солодкого, тоді в теплу воду додайте 1 ложку меду і гарненько розмішайте його. Це буде хорошим додатковим живленням для вашого мозку.

Можна вживати зовсім трохи фруктів, за винятком винограду і бананів. Наприклад, одного яблука в день буде цілком вистачає.

Першу їду рекомендується робити через 4 години після пробудження, а останній не пізніше 18-00, як і в більшості дієт. Після проходження тижневого курсу, обов'язково зробіть паузу не менше одного місяця, а потім можете повторити гречану дієту знову.
Як діє гречана дієта
Гречана крупа дуже багата мікроелементами (магній, кальцій, калій, залізо) і вітамінами (В1, В2, В6, РР, Р рутинів). Так само вона містить багато білка і дуже мало вуглеводів. Як і в останніх низьковуглеводних дієтах, мізерний вміст вуглеводів приводить до процесу розщеплювання внутрішніх жирів, оскільки організму просто більше нізвідки узяти енергію.

   

            

Інші статті по цій темі:

1. Дієта: як зберегти мотивацію до кінця

 

2. Дієта для лінивих

 

3. Життя після схуднення

 

4. Розвантажувальні дні: будьте обережніше!

 

5.Триденна дієта

 

6. Французька дієта

 

7. Чому кефірна дієта така ефективна?

 

8. Швидка дієта

 

9. Дієта вихідного дня

Всі статті по темі "Дієта" ...