Панночка

 

 

 

Вправи для пресу: плоский живіт і осина талія - легко!

фітнес4Багато хто з нас мріє про тонку талію і плоский живіт. Ми спимо і бачимо, як зникнуть зайві складочки, як можна буде влітку носити відкриті топіки і демонструвати накачаний прес. Іноді ми навіть починаємо, ні з того ні з сього, гойдати прес або сідаємо на дієту, але незабаром, не дочекавшись результатів, «остигаємо» до спокусливої ідеї схуднення і махаємо на себе рукою. Мовляв, плоский живіт та тонка талія - це або дар Божий, або прерогатива зірок шоу-бізнесу. Прийшовши до такого висновку, ми легко відмовляємося від навантажень і часом із задоволенням знизуємо плечима: не всім же бути стрункими і підтягнутими.

Насправді, ми опускаємо руки абсолютно марно. По-перше, щоб добитися красивого плоского живота, потрібно комбінувати дієту із спеціальними вправами. Якщо ми просто «гойдатимемося», квадратики на животі можуть і не з'явитися. Тобто вони, звичайно, з'являться, але будуть надійно заховані під шаром жиру, який є у кожної жінки. Плоский живіт чи ні - залежить від товщини цього прошарку. Якщо дотримувати дієту і елементарно не їсти після семи вечора, природний прошарок збережеться тоненьким і рельєф живота буде помітний неозброєним оком.

По-друге, щоб зробити живіт плоским, необхідно тренувати глибоко лежачі м'язи. Їх міцність і еластичність дуже важлива для жінок, оскільки м'язи ці утримують внутрішні органи малого тазу і забезпечують їх захист під час вагітності.

Отже, розберемося з тим, з чим працюватиме під час тренувань. Передня черевна стінка утворена такими м'язами живота: прямим, поперечним і косими. Укріплювати прямий м'яз можна, або піднімаючи ноги і таз при фіксованому тазі в положенні «сидячи», або роблячи те ж саме, але лежачи на спині.

Поперечний м'яз живота розташований перпендикулярно до прямого. Саме його стан обумовлює форму живота. Щоб накачати поперечний м'яз, потрібно втягувати в себе черевну стінку, лежачи на животі або стоячи рачки.

Багато хто чомусь вважає, що тонка талія і накачаний живіт мають між собою мало спільного. Талія від природи, живіт - від тренажера. Так от, це чергова поширена помилка.

Якщо ви не володієте від народження осиною талією, не турбуйтеся: це цілком виправно. Вам потрібно лише виконувати нехитрі вправи і стежити за тим, щоб хребет не втрачав гнучкість із-за сидячого способу життя або неправильної постави.

Якщо ваш хребет буде в тонусі завдяки зарядці і масажу, це значно зменшить вірогідність відкладення солей і різних неприємних захворювань його середнього і нижнього відділів.

Натренувати м'язи преса можна, лежачи на спині і піднімаючи прямі ноги вгору на невелику відстань від підлоги. Руки потрібно тягнути, якомога ближче, до носків, при цьому не відриваючи поперек і лопатки від підлоги. У положенні ноги підняті - руки витягнуті потрібно залишатися близько хвилини, повторюючи вправу потім 10 разів.

Наступний етап. Ви лежите на спині: ноги зігнуті і лежать на сидінні дивана, руки схрещені на грудях. Притискуючи поясницю до підлоги, напружте м'язи живота і відірвіть від підлоги голову і плечі. Затримаєтеся в цьому положенні на 3 секунди, потім поволі опуститеся в початкове положення. Повторите вправу 10 разів.

Сядьте на підлогу з опорою руками ззаду, витягніть ноги вперед і з'єднаєте їх разом. Підніміть ноги від підлоги і починайте малювати ними в повітрі цифри від 1 до 9. Повторюйте цю вправу 2 рази.

Ляжте на спину з піднятими вгору і зігнутими в колінах ногами, схрестите кісточки, а руки стуліть на потилиці. Згинаючи спину, підніміть голову і плечі від підлоги і подивіться на ноги. Тільки не хитріть! Працюйте м'язами живота, а не піднімайте голову руками. Потім, не опускаючи голову і плечі, відкиньтеся назад. Повторіть вправу 8 разів.

Лежачи на підлозі, покладіть руки під сідниці і зігніть ноги під кутом 90°. Працюючи знову ж таки, з м'язами живота, підніміть ноги вгору. При цьому п'яти повинні «дивитися» вгору. Поволі відірвіть таз від підлоги. Виконуйте вправу акуратно, щоб ноги не завалювалися в сторони. Робіть три підходи, чергуючи швидкий і повільний темп. Кожен підхід - по 10-15 разів.

Останнім ефективним способом укріпити м'язи черевного преса є наступний метод. Встаньте на коліна (пальці ніг повинні торкатися один одного). На вдосі прогніться назад з прямою спиною, на видиху поверніться в початкове положення. Повторюйте вправу 8-10 разів.

Взагалі, сьогодні існує ще не один десяток вправ, які допоможуть вам надати животу оптимальну форму і позбавитися від зайвих складок на талії. Головне: не лінуватися і займатися такою зарядкою не «від випадку до випадку».

Інші статті по цій темі:

 

1.10 вправ на робочому місці

 

2.20 хвилин для красивих сідниць

 

3.Беремося за скакалку

 

9.12 способів спалювання жиру

 

5.Вправи по збільшенню грудей

 

6.Гімнастика для хребта

 

7.Секрети фітнесу  для початківців

 

8.Шість вправ для красивих грудей

 

Всі статті по темі "Фітнес"...