Панночка

 

 

 

Оргазм у чоловіків - 13 питань і відповідей для жінок

Опубліковано:02 вересня 2008 року

Якщо почитати наукову і псевдонаукову літературу про секс, то можна прийти до висновку , що жінки - жахливі, просто патологічні егоїстки. Основна трагедія їх життя - це "передчасно кінчаючий" партнер. Відповідно, всі рекомендації чоловікам до того і зводяться: забудьте про себе, піклуйтеся про неї. Інакше незадоволена Вона перетвориться на мегеру.

Але|та| давайте чесно: "передчасна кончина" нас хвилює зовсім не з егоїстичних міркувань. Навпаки! Ми переживаємо: а чи встиг коханий насолодитися самим процесом? Адже а то буває, процес дуже затягнувся (про це чомусь взагалі не прийнято говорити) - знову тривога: а не чи перетрудится щастя наше на любовному фронті?

Чомусь про ерекцію і потенцію в популярних журналах пишуть часто. А ось про кінцевий висновок - майже ніколи.

1. Оргазм і еякуляція - це одне і те ж?

Оргазм чоловік відчуває при еякуляції. Оргазм може бути бурхливим і емоційно забарвленим, може бути зовсім тьмяним. Останній випадок умовно можна назвати еякуляцією без оргазму. А ось|от| зворотну ситуацію (оргазм без еякуляції) уявити собі досить складно. Хіба що який-небудь сексуальний гігант зробить 7 статевих актів підряд - і на восьмій у нього вже насінної рідини не націдиться.

2. Скільки оргазмів підряд можна вважати нормою?

Історії про те, що хтось "кінчив і тут же знову почав", - в більшості своїй блеф. У молодому віці (до 25 років) сильно закоханому чоловікові буває досить 3 хвилин перерви між актами, з віком цей проміжок збільшується. При стабільних сексуальних стосунках люди зазвичай задовольняються одним оргазмом, при частій зміні партнерів хочеться отримувати по максимуму - тоді норма 2-3 еякуляції підряд (часовий інтервал між ними знову ж таки залежить від віку). Більшого ні йому, ні їй не треба. Мужики просто брешуть безбожно.

3. Чи буває чоловіча аноргазмія?

Буває. Причини різні: це можуть бути порушення в корі головного мозку, а можуть – спаєчні процеси в статевих органах (після операцій, наприклад, або інфекційних захворювань). Існує ряд захворювань (спинного мозку або хребта), ведучих до "ретроградної еякуляції" - сперма викидається не назовні, а всередину і потрапляє в сечовий міхур. Зовні це сприймається як відсутність еякуляції, але в аналізах сечі виявляються сперматозоїди. При цьому ерекція абсолютно нормальна.

4. Що таке прискорене сім'явипорскування?

У сучасній сексології взагалі немає такого поняття. Є поняття "Дисгармонії в парі". За великим рахунком - все одно, "кінчить" чоловік через 10 секунд або через 40 хвилин; головне, щоб обидва партнери отримали задоволення. "Прискорене сім'явипорскування" - це найчастіше психологічна проблема. 80%  чоловіків лікуються просто бесідою.

5. "Тантричний секс", коли чоловік по декілька діб не еякулює, дійсно "заряджає енергією" і подовжує життя?

Штучне продовження статевого акту (особливо у віці за 40) лише шкодить здоров'ю чоловіка: адже це підвищує і тиск, і пульс, це не лише фізичне, але і психічне, і гормональне навантаження. Секс не повинен ставати ні роботою, ні релігійною практикою. Секс - це відпочинок і задоволення, і саме так до нього треба відноситися. Навряд чи французи нещасніше в любові, чим індійські йоги або китайські даосісти.

6. Чи впливає обрізання на чоловічий оргазм?

Якщо видалена крайня плоть і голівка статевого члена весь час відкрита - вона стає менш чутливою. Тому статевий акт у "обрізаного" чоловіка триває довше, ніж в необрізаного.

7. Чоловічий оргазм так само залежить  від пози, як і жіночий?

Так само. У сенсі в тій же мірі, але не тим же чином. Жінка, змінивши позу, отримає інші відчуття, стимулюватимуться інші точки її тіла - і саме це впливає на оргазм. Для чоловіка важливіше зміна ракурсу, з якого він бачить свою партнерку. Банальна істина: чоловік любить очима. Тому багатьом представникам сильної статті подобається "догги-стайл" - коли погляду відкрито все.

8. От чого залежить інтенсивність еякуляції?

Інколи сперма просто "вистрілює"! А інколи мляво витікає... Як правило, вистрілює  перша порція. Після другого і подальших актів сперма просто витікатиме. Хороший натиск свідчить про хорошу роботу статевої системи. Якщо навіть перша порція - "уповільнена", значить, сперма дуже в'язка. Це може бути обумовлено тривалою стриманістю, хламідійною інфекцією, простудою, простатитом, що починається. "Вялотекучесть" - це привід проконсультуватися у лікаря. Тішитися тим, що проблема "вікова", не варто; якість сперми не повинна залежати від віку.

9. Частота статевих актів повинна збігатися з частотою оргазмів?

Для жінки це, як відомо, момент необов'язковий: пані "кінчають" не кожного разу - і нічого особливо жахливого не відбувається. Так от: у чоловіків буває те ж саме. Найблагородніші з них, довівши свою жінку до оргазму, можуть не кінчати, а просто припинити. Проте якщо таке відбувається більш ніж в половині випадків, це вже привід для занепокоєння.

10. Чим загрожує тривала відсутність еякуляції?

Простатит і інші запальні явища - в більшості випадків наслідки застою. Поєднання цнотливості з сидячим способом життя взагалі небезпечно для органів малого тазу. Навіть Юлій Цезарь, посидівши декілька годин на імператорському троні, неодмінно відскакував за ширму, де його чекали дві рабині для міннєту. Врешті-решт, якщо життя доки не складається, то мастурбація може виступати як "замісна терапія".

11. Еякуляція без статевого акту - це нормально?

Поглянув на картинку в журналі - і кінчив. Це називається не еякуляція, а сперматорея. Це хвороба, обумовлена в'ялістю м'яза, що оточує передміхурову залозу. Загалом, це дуже запущений випадок простатиту.

12. Чи правда, що чоловікові простіше отримати оргазм від орального сексу, чим від генітального?

Це залежить виключно від особистих переваг. Єдине, що треба пам'ятати: міннєт вранці може привести до чоловічої аноргазмії. Як і взагалі будь-яке недотримання гігієнічних правил. У порожнині рота за ніч скупчуються бактерії, які ведуть не лише до карієсу. Потрапляючи в сечовивідні і сім'явивідні протоки чоловіка, ці бактерії чудово розмножуються, приводять до запальних захворювань, спаєчних процесів... Далі повернися до питання N 3. І сходи  почисть зуби.

13. Чи впливає їжа чоловіка на смак його сперми?

Солодощі і фрукти роблять її смачнішою. Часник сильно псує смак і запах насінної рідини. Запальні захворювання статевих органів можуть робити сперму гіркуватою або огидно прісною. Тому, якщо відчуєш щось неприємне, - не треба щадити його самолюбивість, краще подумай про його здоров'я і чесно скажи: "Несмачно!"

Інші статті по цій темі:

1. 10 найстрашніших секс-помилок

 

2. 20 правил, які допоможуть зберегти любов

 

3. Види жіночого оргазму. Як досягти?

 

4. Перша близькість не буває ідеальною

 

5. Правила інтимної безпеки

 

6. Таємниці першої шлюбної ночі

 

7.Коли добре все, окрім сексу

Всі статті по темі "Любов" ...