Панночка

 

 

 

Еротичний масаж

Опубліковано: 03 листопада 2008 року

Останнім часом надзвичайно модним став еротичний масаж. Судити про це можна по незчисленній кількості салонів, що з'явилися, які пропонують всілякі види еротичного масажу. Якщо ви зацікавилися в цьому процесі, але ще мало уявляєте, на що він схожий, спробую розповісти. Цілком можливо, що ви успішно освоїте ази масажу і вирішите випробувати свою майстерність.

Еротичний масаж - це особливий вид масажу, який сприяє розвитку сексуального потенціалу, посиленню чутливості тіла і статевої функції. До цього масажу не існує протипоказань: він корисний людям будь-якого віку і сімейного стану, збагачує статеве життя, збільшує статевий потяг партнерів. Масаж служить своєрідним стимулятором партнера або партнерки.

Сексуальна стимуляція - це головне завдання еротичного масажу. Погладжування, дотику рукою до чутливих частин тіла, ерогенних зон, дозволяє швидко досягти сексуального збудження. Збудження має бути обопільним. Впливаючи рукою на чутливі зони тіла, здійснюючи еротичний масаж, чоловік або жінка стосуються тіла партнера грудьми, спиною, сідницями і ін. Шкіра починає викликати сильні імпульси, які передаються через нервову систему статевим органам. Ніжне погладжування здатне вплинути також еротизуюче, збуджуюче, як і дотик (тертя) грудей чоловіка об груди жінки, спини до спини. При цьому особливо сильне збудження виникає у жінки.

Тому, основною метою еротичного масажу є збудження партнера або партнерки, створення сприятливих умов для насолоди і, як наслідок, для повноцінного і своєчасного оргазму. Погладжування, стимуляція ерогенних зон сприяють досягненню оргазму.

Само собою, еротичний масаж роблять в голому вигляді. Бажано прийняти спільний душ або ванну перед початком процесу. Еротичний масаж можна проводити де завгодно: у ліжку, ванні, на стільці, килимку на підлозі - практично скрізь, де підказує ваша фантазія. Додатковим супроводом масажу може стати музика, світломузика, свічки, що горять. Перед початком еротичного масажу потрібно змастити руки кремом, лосьйоном або ароматичним маслом. Руки обов'язково мають бути теплими, м'якими, а нігті приведені в порядок, краще всього, якщо він будуть коротко обстрижені. Для збудження слід масажувати все тіло і статеві органи.

Еротичний масаж містить в собі традиційні прийоми звичайного масажу: погладжування, розтирання, натискання (розминка), вібрацію, розминку.

Основна техніка масажних прийомів полягає в тому, що вони проводяться неспішно, масажовані зони стимулюються ніжно.

Рекомендуються наступні види розслаблення і масажу:

1. Партнер (партнерка) лежить обличчям вниз, а партнерка (партнер) верхи на ній (йому). Ніжно погладжуйте все тіло від голови до пальців ніг. Після 10 хвилин партнери міняються місцями. При масажі лежіть розслабившись, зосередившись на тому, що відбувається і сконцентрувавши увагу на кожній ділянці, яка масажується в даний момент.

2. Партнерка лежить на спині, партнер легко погладжує її обличчя і все тіло (окрім грудей і статевих органів).

3. Партнер лежить на спині, партнерка легко погладжує його тіло, уникаючи дотику до статевого члена і яєчок. Якщо партнер відчує себе напружено і тривожно, то партнерці слід ненадовго припинити масаж і, як тільки це пройде, відновити погладжування.

Еротичний масаж грудей і живота партнера потрібно здійснювати в положенні лежачи на спині. Партнерка ніжно погладжує груди і живіт, лобок і пахову область (внутрішню частину стегна), потім ніжно погладжує і стискує яєчка.

Коли партнер пестить партнерку, то він погладжує живіт і область статевих органів, робить це долонею і пальцями ніжно, ледве торкаючись. Легкі рухи пальцями здійснюють довкола входу в піхву, після цього - злегка торкаючись до клітора. Еротичний масаж клітора проводиться пальцями або основою  долоні ніжним дотиком з натисканням.

Інші статті по цій темі:

1. 10 найстрашніших секс-помилок

 

2. 20 правил, які допоможуть зберегти любов

 

3. Види жіночого оргазму. Як досягти?

 

4. Перша близькість не буває ідеальною

 

5. Правила інтимної безпеки

 

6. Таємниці першої шлюбної ночі

 

7.Коли добре все, окрім сексу

Всі статті по темі "Любов" ...