Панночка

 

 

 

Поговоримо про те, що… збуджує

Опубліковано:04 листопада 2008 року

Не кожному з нас удається довідатися від коханої людини, що ж найбільше збуджує її в сексі. Представники сильної половини людства не можуть виразити це словами, а жінки – соромляться. То що ж робити? Як довідатися про таємні сексуальні бажання вашого партнера?  Можливо, саме сором не дозволяє більшості з нас сказати вголос про свої сексуальні переваги й фантазії. А можливо, ми боїмося, що не зможемо дати коханим те, що вони хочуть одержати? Однак у наш час дуже важко знайти людину, яка б не мріяла про еротичні ігри. Потрібно лише дати коханим усе те, про що вони так мріють, перебуваючи поруч із  вами.
А мріють практично всі – й чоловіки, й жінки. Але в кожного з них свої мрії. І кожен чекає часу, коли всі його сексуальні бажання здійсняться. Що збуджує чоловіків і жінок? Як здогадатися про приховані бажання кожного з них.
Чоловіки більше орієнтовані візуально. Тому для них на першому місці – зорові образи. Чоловіків можуть запалити яскраві образи набагато швидше й сильніше, ніж жінок. Цим пояснюється величезна популярність журналів для чоловіків з оголеними красунями й порівняно невеликий інтерес жінок до журналів, наповнених фотографіями оголених чоловіків.
Цікавий той факт, що напівоголена жінка збуджує чоловіків більше, ніж роздягнена повністю. Сильним сексуальним стимулом для чоловіка є навіть хода жінки. Перегляд еротичних і порнографічних фільмів також збуджує сильну стать. Відомо, що на деяких чоловіків впливають компліменти. Їх збуджують ті жінки, які милуються ними й захоплюються. Чоловіка можна спокусити, просто попросивши застебнути верхній ґудзик на сукні або відкрити кришку на банці з огірками.
Загалом, що триваліші стосунки між партнерами, то частіше чоловік мріє бути «спокушеним» жінкою. Їхній сексуальний потяг посилюється, якщо вони натрапляють на опір з боку жінки, почуваючи інстинкт завойовника. А деяких чоловіків збуджує навіть вигляд розгніваної жінки.
Найбільш дивними й загадковими є фактори, які збуджують жінок. Серед них є й такі, які можуть відчути оргазм завдяки простому торканню брів, поцілунків вуха або легкому натисканню на зуби. Мало того, деякі з них здатні отримати задоволення, лише думаючи про секс, без будь-якої фізичної стимуляції!
Жінки схильні менше концентруватись на сексі, а їхнє тіло має більший почуттєвий потенціал, ніж у чоловіків.  Для більшості з них ніжні дотики й пестощі всього тіла є обов'язковою прелюдією до збудження.

Єдина порада: замість того, щоб запитувати свого партнера про те, що йому подобається, а що – ні, експериментуйте самостійно! А ваші кохані підкажуть вам у якому напрямку вам рухатись. 

Інші статті по цій темі:

1. 10 найстрашніших секс-помилок

 

2. 20 правил, які допоможуть зберегти любов

 

3. Види жіночого оргазму. Як досягти?

 

4. Перша близькість не буває ідеальною

 

5. Правила інтимної безпеки

 

6. Таємниці першої шлюбної ночі

 

7.Коли добре все, окрім сексу

Всі статті по темі "Любов" ...