Панночка

 

 

 

Чому жінки не хочуть . . . ?

Опубліковано: 04 січня 2009 року

 

«Мені здається, моя дружина стала фригідною, – бідкається Михайло. – Що б я не робив, вона залишається холодною, і секс більше нагадує насильство над її тілом або особою».

   Чому жінки не хочуть сексу? Хто в цьому винен? Фізіологія? Психологія? Втома чи відсутність кохання? 

   Часи нестримного сексу в невеликій кімнаті, коли вона була чарівною вісімнадцятирічною дівчиною, а він не мав квартири, вже давно минули. Ніщо не заважало їм тільки й робити, що кохатися. Ні її хазяйка в сусідній кімнаті з чутливим слухом, ні сусіди за стіною, які починали стукати від її криків. Все тоді було добре, і вона хотіла його навіть частіше, ніж він її. При цьому вона постійно спонукала його, пишучи вульгарні есемески протягом робочого дня й прогулюючись по кімнаті в панчохах і надто відкритій білизні.

   Та з часом все почало змінюватись. Вони одружилися, народили першу дитину. Ніхто навіть не помітив, як секс у сімейному житті зійшов практично нанівець. Це означає, що вони займаються ним не частіше одного разу на тиждень. Адже вона завжди знаходить нові відмовки – «втомилася», не «хоче», «їй не до цього», «в неї й без цього купа проблем».

   На жаль, більшість подружніх пар, які досить довго живуть разом, стикаються із подібними проблемами.

В чому ж причина жіночих відмов?

  По-перше, чоловікові слід подумати добряче, можливо, більшість домашніх проблем він перекинув на свою дружину. На ній і дитина, і побут, і робота, і турбота про немолоду маму, і допомога молодшому братові. Що говорити, якщо тільки одна дитина – це і їжа, і прання, і магазини, і уроки, і шкільні збори, і походи до цирку тощо.

   Тому небажання займатися з чоловіком сексом викликане зовсім не фізіологічними чинниками. Радше – це образа на чоловіка, його небажання брати участь у розв’язані сімейних проблем. Надавши їй допомогу в чомусь і розвантаживши від проблем (до речі, допомога має бути постійна), чоловік може зламати стіну образи, за якою сховалася жінка.

   Не варто також забувати про те, що й у сексуальному житті є свої біоритми. Причому чоловічі біоритми інколи не збігаються з жіночими.
Часто це трапляється вранці. Вранішній секс дуже люблять чоловіки і абсолютно не сприймають жінки. І це не капризи – майже всі жінки так влаштовані. Їхні біоритми не налаштовані на ранковий секс!

   А як часто вам доводилося чути від партнера: «Все, кохана, час пройшов! Я тебе хотів, а ти проігнорувала. Тепер чекай до ранку». А все тому, що чоловіча активність максимальна з 19.00 до 22.00, жіноча ж набирає обертів після 22.00

    Психотерапевти й сексологи вважають, що, навіть якщо один із партнерів має потребу в меншій кількості сексу, ніж інший, обидва цілком можуть бути задоволені й щасливі. Щоправда, закоханим доведеться докласти великих зусиль. А звинувачення типу «ми займаємось сексом занадто рідко» – лише спричинює сімейні конфлікти.

 

5 кроків до розуміння

 

Крок 1

 

   Якщо обидва партнери відчувають дискомфорт, найкращий варіант – обговорити, що відбувається, коли і з чого це почалося. Нехай кожний викладе свою версію того, що відбувається. Така розмова допоможе зняти тривогу й напруження. Негативні емоції – один з факторів, що знижує сексуальний потяг.

 

Крок 2

 

   Якщо спільний аналіз показав, що сексуальне бажання зникло або слабке, потрібно   насамперед переконатися, що обидва партнери здорові. Зменшення потягу може бути частиною фізичного або психосоматичного захворювання. Наприклад, у стані депресії або інших розладів людина відчуває апатію, тривогу, стає дратівливою й вразливою. Варто відвідати лікаря – терапевта або психотерапевта, щоб зрозуміти причини захворювання.

Крок 3

 

  Можливо, розмова показала, що в зниженні сексуального бажання винна одноманітність. Секс став нудним і нецікавим. У такій ситуації часто виникають думки, що з кимось іншим могло б бути краще. Такому партнерові потрібно терміново взятися за вивчення позитивних рис своєї «половинки». Старанно збирати собі «колекцію» її переваг. І через деякий час у нього знову з'являться фантазії про своє кохання!

   Починайте дивувати один одного. Робіть сюрпризи. Намагайтеся бути одне для одного загадковими й таємничими. Вигадуйте різні ігри. Бажання народжується в голові, і ви маєте право надихати й захоплювати одне одного!

 

Крок 4

 

   Давайте один одному зворотній зв'язок. Сексуальні стосунки можуть бути гармонійними лише тоді, коли партнери старанно вивчають одне одного. Не треба зайвих розмов на цю тему: просто намагайтеся показувати, що вам подобається в сексі, а що не подобається.

 

Крок 5

 

   Розвивайте свою емоційність. Гармонійний секс – це не тільки вміння одержувати щось від партнера, але й уміння віддавати йому свою енергію. Навчіться дарувати щиру радість одне одному.

   Чуттєвості й умінню одержувати насолоду цілком можна навчитися. І це необхідно робити, тому що секс – важлива частина життя будь-якої родини. При цьому не можна бути щасливим у сексі, маючи проблеми в стосунках.  

   Звичайно, в житті все буває, кохані люди можуть утратити колишній потяг одне до одного. Й емоційна прохолода б'є в першу чергу  по інтимних відносинах. Цілком можливо, що причина зовсім в іншому. Секс – досить складна річ. Якщо його не хочеться, абсолютно необов'язково, що в цьому винна нелюбов.

   Насправді, скільки пар розпалися саме внаслідок сексуальної дисгармонії. А цього можна було уникнути, якби закохані з розумінням ставились одне до одного. Тож частіше прислухайтеся до своїх коханих, і в інтимному житті ви будете задоволені!

 

Що дратує жінок

 

1. Нам не подобаються чоловіки, яким не подобаємося ми!
2. Надмірна вимогливість і груба наполегливість у сексі викликає в жінок, у кращому разі, здивування.
3. Зневажливе ставлення й гордовитий тон можуть знищити будь-яке інтимне бажання. 
4. Що може бути гірше за несвіжий подих і брудні руки чоловіка?
5. Партизанське поводження в ліжку дамами не заохочується!
6. Якщо чоловік зовсім не вселяє оптимізму щодо подальшої перспективи – сексу жінка не захоче.
7. Жінка мріяла про ніч божевільного кохання, а чоловік напився як свиня й наплював тобі у душу!

Усі статті по цій темі:

 

1. 7 ситуацій, коли ми обманюємо у відносинах із чоловіками .

 

2.Жінка не повинна боятися робити перший крок .

 

3.Повторний шлюб: чинники ризику.

 

4.Скандали продовжують життя жінок.

 

5.Щасливе родинне життя: міфи і факти.

 

6.Що потрібно знати жінці, щоб не вкрали  її чоловіка.

 

7.Як жінці досягти успіху в переговорах.